Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO MICURIN

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 20 Mar 11:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-50380
Se izdava trosoben stan vo Micurin , 56m2, na 4 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi. Stanot e komplet opremen.
Cena:250evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2 200 EUR
SE IZDAVA NOV STAN VO LEPTOKARIJA 650 EUR
SE IZNAJMUVA TROSOBEN PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO 270 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 1 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione