Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 16 Sht 12:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-53219
Se izdava trosoben stan vo Novo Lisice, 83m2, na 2 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi. Stanot e komplet opremen.
Cena:230evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 350 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 320 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 4 300 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 1 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione