Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 23 Sht 16:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shifra: E-112498
Se iznajmuva trosoben namesten stan vo Taftalidze, neposredna blizina na Hrvatska Ambasada i Nova, 56m2 na 2ti kat so lift centralno parno greenje. Stanuva zbor za nova gradba, dosega nevseluvan stan koj se sostoi od dneven prostor so kujna, dve spalni sobi, kupatilo i balkon. .
Cena: 350 evra + mesechni troshoci.
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 200 EUR
SE IZNAJMUVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 3 250 EUR
SE IZDAVA NOV STAN OD 63M2 VO CENTAR 300 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 400 EUR
Në fillim