Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava vo Centar pogoden za kancelarii

Jepet me qera nga: Зоран 26 Maj 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава стан карши Веро Џамбо, на прв спрат, погоден за канцеларии.
Изложеноста е Исток / Север, со поглед кон внатрешен двор.
Станот има можност за спојување на целиот корисен простор во една просторија или поделба на три посебни.
Исклучително добра природна осветленост со големи прозори.
Станот не е поврзан на градско парно, греење и ладење е со клима уред. Тоалетот и кујната се опремени.
Moжност за паркинг.

Во зградата веќе има неколку фирми и адвокатски канцеларии.

Apartment for rent in downtown Skopje near the central train and bus stations. first floor, 10 mins walk from old bazaar and main square. Ideal for office space or living.
Зоран
075/235-990
Leaflet
Në fillim