Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се изнајмува нов наместен стан кај Песталоци

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Dom Art 03 Tet 16:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува нов во нова зграда , комплетно наместен со нов мебел,со две спални соби, кај Песталоци.
Греење струја со клима инвертер,
Две спални соби,
Кат 2 со лифт
Бесплатен приватен паркинг позади зграда.
Цената е за подолг период,, мин. 1 год.
Се изнајмува полунаместен стан во Тафталиџе 0 MKD
S.139 Se izdava stan kaj Katolicka 270 EUR
S.6541 Garsonjera vo Taftalidze 24 000 EUR
Ш.1611 Се изнајмува комплет наместен стан Каршош 2 200 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione