Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA 2 SOBEN STAN VO CENTAR RAMSTOR

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КОНФОР ЛУКС 19 Qer 11:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
КОНФОР ЛУКС
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN NA VODNO 1 ЕУР
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN STAN KAJ ZEGIN BUNJAKOVEC 250 ЕУР
Se izdava prazen nov stan vo Kisela Voda 150 ЕУР
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN PRAZEN STAN VO STROG  CENTAR 220 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
sifra7999 SE IZNAJMUVA KOMPLETNO NAMESTEN DVOSOBEN STAN SO EDNA SPALNA VO BLIZINA NA RAMSTOR. STANOT IMA TERASA, GREENJE SO CENTRALNO PARNO. STANOT E OPREMEN SO KLIMA URED.

Mob. 070/236-570
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Tregoje në hartë
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-236-570 , 070-273-073
Leaflet
КОНФОР ЛУКС
SE IZNAJMUVA  NOVA  NAMESTENA KUKA VO  TAFTALIDZE 0 МКД
Se izdava namesten stan vo Karpos do Simpo 250 ЕУР
Ponuda na  dvosobni i trosobni stanovi vo Centar 0 ЕУР
Novi vselivi stanovi Centar Debar Maalo 1 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione