Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva dvosoben stan vo Centar

Jepet me qera nga: Мира 07 Gush 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Се изнајмува двособен, наместен стан во Центар, Градски зид.
070710902
Мира
070710902
Leaflet
Në fillim