Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se iznajmuva kompletno ureden stan vo Komplex Mida

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 20 Dhj 15:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078 21 21 74
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Komplex Mida
Kat 3 Greenje Centralno Parno Orientacija Istok
Dva Balkona
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 26 87 14
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
  Online
078 21 21 74
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione