Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo TAFTALIDJE

270 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Dom Art 29 Tet 11:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo TAFTALIDJE
Kat od Kukja Greenje Struja neposredna blizina na Gimnazija Nova Osnovno Ucilliste Komenski
Vseliv Vednas
Kon.tel 078 417 174
Agencija Dom Art
Agencija Dom Art nudi,a i za prodazba i iznajmuvanje> stanovi , kuki , vili , vikendici, placovi, delovni prostorii, magacini.
Visit our store page
Debarca br.74 Skopje Show on the map
078268714
Leaflet
Agencija Dom Art
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar 350 EUR
SE IZNAJMUVA KOMPLETNO UREDEN STAN 300 EUR
Se iznajmuva Kompletno Ureden Stan vo Centar 700 EUR
           Se iznajmuva EKSKLUZIVEN STAN vo Kozle 1 000 EUR
Në fillim