Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva lux stan

1 000 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Julijana Ilik 26 Maj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Neprecen pogled kon gradot od tri strani,154 m2,tri spalni,tri banji,tri balkoni,klimatiziran celosno,sopstveno greenje,opremen so mebel ,bela tehnika,1 kat,dva lifta.
Julijana Ilik
075455204
Leaflet
Në fillim