Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva Moderno Ureden Stan vo Centar

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 23 Mar 11:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078268714
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Cenata ne e fiksna
Se iznajmuva Moderno Ureden Stan vo Centar neposredna blizina na Korcjagin
Kat 5 Balkon Orientacija Istok Zasebna spalna
Cenata iznesuva 320 evra so vkluceni smetki za struja voda internet odrzjuvanje na zgrada.
Vseliv od 01-04-2021 god
Kon.Tel.078 268 714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078268714
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione