Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva namesten stan od 50m2 vo Centar

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Менде 04 Shk 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stanot se naoga pozadi ramstor i ima 2 sobi + stoecka kujna. Stanot e celosno namesten.
Менде
070227928
Leaflet
Në fillim