Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva namesten stan od 52m2

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dimitar Cakmakov Sot 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Стан на Ул. 8 ма ударна бригада број 43, Скопје, Центар. Спрат 7 ми, 52 м2, двособен, комплетно наместен и реновиран.
Dimitar Cakmakov
+38970225610
Leaflet
Në fillim