Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva namesten stan vo Centar

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Оливер 09 Shk 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Двособен стан, целосно опремен, централно греење, ново купатило, Центар над "Клуб на Новинари" до Соборен Храм, втор спрат.
Оливер
+38970387157
Leaflet
Në fillim