Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva opremen stan vo Kisela Voda

340 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Internacional Bayar 21 Maj 10:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Internacional Bayar
SEAT LEON 5 100 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Kisela Voda 240 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Aerodrom 150 ЕУР
Stan sproti Drzavna Bolnica 35m2 Se izdava 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Агенција ''Интернационал Бајар'' изнајмува опремен стан во Кисела Вода, позади Католичка Црква, 1+1, 46м2, 5. спрат, лифт, 1 балкон, паркинг, ТВ, WiFi.
Шифра 9037
Internacional Bayar
Агенција за недвижности Интернационал Бајар со големо искуство која посредува при продажба и издавање на недвижен имот, станови, куќи, деловен простор и краток престој. Real estate agency Internacional Bayar with extensive experience mediating in the sale and issuance of real estate, apartments, houses, business premises and a short stay. Acentamız Internacional Bayar emlak dilediğiniz satılık ve kiralık villa,daire,arazi,dükkan ve diğer yardım imkanlarını sizlere sunmaktadır,
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Mito Hadzivasilev Jasmin 18 Tregoje në hartë
078/300-289 02/6-161-878
https://www.facebook.com/realestatebayar/?ref=bookmarks
Internacional Bayar
078/300-289 02/6-161-878
Internacional Bayar
Se izdava luksuzen stan vo Centar nad sv Petka 600 ЕУР
Deloven objekt na bul.A.Makedonski Se izdava 2 200 ЕУР
Se izdava nov stan vo Centar kaj kapri 380 ЕУР
Se izdava stan vo Aerodrom kaj American college 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione