Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva polunamesten stan na Vodno

1 200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Home International 09 Sht 08:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Home International
Se izdava stan vo centar kaj Crven krst 280 ЕУР
Se izdava stan vo novazgrada vo Karpos 4 200 ЕУР
Se iznajmuva kuka vo Trnodol 1 300 ЕУР
Ekskluziven stan vo Taftalidze 1 150 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот се наоѓа на убава локација со прекрасен поглед кон градот од сите соби.. Во близина имате тениски терени, супермаркет и најважно од се ке дишете чист воздух
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070323154
Home International
070323154
Home International
Се продава стан од 85m2 во Мичурин 900 ЕУР
Се продава стан во нова зграда во Тафталиџе 1 250 ЕУР
Se izdava stan sproti Ramstore od 80m2 280 ЕУР
Stan 170m2 na Vodno 1 200 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione