Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA STAN 56m2 kaj NOVA ZELEZNICKA

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: DRAGAN 03 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE IZNAJMUVA STAN 56M2 KAJ N.ZELEZNICKA VO ZGRADATA KAJ GET KAFE 230EVRA....
Leaflet
Në fillim