Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA STAN 65M2 CENTAR KAJ GRCHKA AMBASADA

260 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: UNIVERZUM 15 Nën 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR KAJ GRCHKA AMBASADA OD 65M2 2 KAT ODGOVARA ZA DELOVNOST
CENA 260 EVRA
SHIFRA 3892
KON TEL 071-392-012 ; 02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
G.ZID ZELEN PAZAR 83m2 1 070 EUR
ILINDENSKA 100M2 1 200 EUR
G.ZID SOBOREN HRAM 87M2 110.000EVRA 1 265 EUR
ILINDENSKA 96M2 937 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione