Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan od 25m2 vo Centar

Jepet me qera nga: Mirko Cekov 18 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Стан 25 м2, дел од куќа, со посебен влез. Комплетно наместен. Локација: Спроти Државна Болница, 5 мин од Центарот на градот. Идеална за две лица, може и студенти. Во цената на киријата се вклучени интернет и сметки за вода. Киријата е по договор!
Контакт: Мирко 078406511
Mirko Cekov
078406511
Në fillim