Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se iznajmuva stan vo Karposh Mlecen

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности Дом Арт 07 Tet 12:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности Дом Арт
  Online
078 268 714
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva Stan vo Karposh Neposredna Blizina na Simpo
Kat 2 Greenje Struja
Cenata ne e fiksna
Kon.tel 078 26 87 14
Агенција за недвижности Дом Арт
Агенција за недвижности -Дом Арт , располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо: 078212174;078268714;077417174;072210841
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.Дебарца бр.74 Tregoje në hartë
078268714
Агенција за недвижности Дом Арт
  Online
078 268 714
Leaflet
Në fillim