Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan za deloven prostor/ziveenje

Jepet me qera nga: Мико 08 Gush 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Издавам стан од 110м2 во Центар, над Custom Pub. Погоден за деловни простории или за живеење.
Мико
071398103
Leaflet
Në fillim