Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZNAJMUVA TOP STAN VO CENTAR

280 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 27 Qer 20:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN STAN VO CRNICE OD 76m2 330 ЕУР
KANCELARIJA VO STROG CENTAR 200 ЕУР
Stan od 68m2 vo Kozle 1 100 МКД
STAN OD 65M2 VO KOZLE 69 700 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva stan od 55m2, 2-soben, komplet namesten.
Evidenten broj 29281
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan vo Crnice 95 000 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 1 200 ЕУР
STAN ZA PRODAZBA 76m2 K VODA NAMESTEN 77 000 ЕУР
Debar Maalo trosoben stan 57m2 66 300 ЕУР
Në fillim