Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva trosoben stan vo centar

280 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dejan Jovanovski 13 Tet 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva kompletno namesten trosoben stan,so dnevna,dve spalni i kupatilo,stanuva zbro so niski troshoci,zatoa shto e priklucen na gradsko parno i ima inverter klima.Stanot e komplet opremen i isklucitelno pogoden za studenti zatoa shto ina cetiri kreveti na raspolaganje.
Dejan Jovanovski
071260797
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione