Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva trosoben stan vo Debar Maalo

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Dom Art 19 Qer 18:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува полунаместен стан во Дебар маало,во нова зграда,кат 4 со лифт,климатизиран,централно парно греење,комплетно наместена кујна,2 паркинг места кои се вклучени во цената за изнајмување.
Se iznajmuva namestena garsonjera vo Centar -
Ш.55317 Se iznajmuva trosoben stan kaj Mida 420 EUR
Se iznajmuva nov nevselen stan kaj Univerzalna 250 EUR
Bunjakovec prazen stan za Kancelarija i ziveenje 230 EUR
Në fillim