Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se zdava stan kaј Univerzalna

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 19 Qer 13:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра:E-112056
Се издава двособен стан кај Универзална,35м2,на 3 кат .Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба со единечен лежај.Станот е комплетно опремен.
Цена:220евра + месечни трошоци
Погледете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 240 ЕУР
SE IZDAVA CHETIRISOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 450 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KAJ KATOLICKA 290 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
Në fillim