Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM STAN VO BLIZINA NA DRZAVNA BOLNICA

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Filip 08 Mar 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Комплетно наместен стан, невселуван, на многу мирна локација во непосредна близина на државна болница и амбасада на Р. Словенија. Станот е комплетно наместен и опремен за живеење.

Филип 077 / 957 781
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione