Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPREMENA GARSONJERA VO CENTAR

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 23 Dhj 19:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ш. 25687 АГЕНЦИЈА АСКА ИЗДАВА ОПРЕМЕНА ГАРСОЊЕРА ВО ЦЕНТАР КАЈ СОБРАНИЕ НА РМ. НА 5-ТИ КАТ СО ЛИФТ, ПАРНО. СЛОБОДНА ВЕДНАШ.
ЦЕНА 160 ЕВРА МЕСЕЧНО.

ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ: 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Аминта Трети 58/2 Tregoje në hartë
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
NOV 2-SOBEN STAN SO DVOR 200 ЕУР
TROSOBEN ZA IZDAVANJE ТAFTALIDZE 1 0 ЕУР
NAMESTEN 3 SOBEN STAN VO MICURIN 250 ЕУР
RENOVIRAN 3 SOBEN VO HROM 53 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione