Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN 3 SOBEN STAN VO CENTAR

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: elizabeta 31 Mar 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO CENTAR-P.BUNJAKOVEC-90 M2,SO DVE SPALNI,PONOVA GRADBA,4 KAT OD 6 KATA SO LIFT,SO NOV LUKSUZEN MEBEL,KLIMA,KLIMA ,DJAKUZI,LCD,CENA ZA MESECNO IZNJAMUVANJE 600 EU.
KONTAKT ELIZABETA(AGENCIJA) 076/80-55-86
VESNA 075/65-65-02
elizabeta
071209728
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione