Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ NEUROMEDIKA

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 08 Mar 10:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-25207
Se izdava trosoben stan vo Karpos 1 kaj NEUROMEDIKA, 100m2. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi. Stanot e komplet opremen.
Cena:350evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 250 EUR
SE IZDAVA NOV STAN VO NOVO LISICE 350 EUR
Se iznajmuva dvosoben opremen stan vo Kapistec 300 EUR
CETVOROSOBEN STAN VO ZELEZARA 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione