Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan od 50m2 vo Centar

0 MKD

Jepet me qera nga: Bojana 08 Maj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Izdavam stan od 50m2 na Jugodrvo do Olimpiski bazen, namesten so gradsko parno. Sloboden od 01.06.2015
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione