Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KAPISTEC

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 11 Pri 14:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-38576
Se izdava dvosoben stan vo Kapistec vo ktk , 45m2. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba. Stanot e komplet opremen.
Cena:250evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO RASADNIK 350 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 300 EUR
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR 220 EUR
SE IZNAJMUVA CETIRISOBEN STAN VO CENTAR 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione