Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 31 Mar 11:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Sifra: P-09362
Se izdava trosoben stan vo Centar vo blizina na klub na pratenici, 70m2, na 2 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi. Stanot e komplet opremen.
Cena: 450evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 250 EUR
TROSOBEN STAN VO KISELA VODA 61 200 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 400 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione