Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CRNICE

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 01 Pri 12:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Sifra: P-58054
Se izdava 2-soben prazen stan vo Crnice, novogradba so dvor i opremena kujna, 45m2, na prizemje. Stanot raspolaga so 2 odelni prostorii Cena: 200evra + mesecni trosoci
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZNAJMUVA TROSOBEN OPREMEN STAN VO KAPISHTEC 500 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО РАСАДНИК 200 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione