Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan kaj Mlecen 86m2 namesten

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Атлас Недвижности 11 Dhj 16:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Атлас Недвижности
Luksuzen stan od 53m2 sproti Tehnoloski faku. 370 ЕУР
Kancelariski prostor od 74m2 vo delovna zgrada NOV 550 ЕУР
Stan 57m2 na 3 kat nov trosoben 52 500 ЕУР
Stan od 136m2 cetvorosoben dupleks na 4 kat 99 000 ЕУР
Sifra - 6076

Se izdava stan vo Taftalige 1 kaj Mlecen Restoran. Stanot e 86m2, trosoben so 2 spalni, komplet renoviran i odlicno namesten, na 8kat so lift i parno. Cena: 300 evra.

tel: 078/222-112 ili 078/222-133
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Tregoje në hartë
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk

www.atlasnedviznosti.mk

Атлас Недвижности
02 6147 511
Leaflet
Атлас Недвижности
Nov stan 52m2 vo Hrom prizemje so dvor 850 ЕУР
Nov stan Kisela Voda 75m2 trosoben 980 ЕУР
Deloven prostor za sekakva namena 135m2 CENTAR 0 ЕУР
Stan od 61m2 Kapistec za studenti 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione