Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 60m2 vo Centar

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: julijana 07 Mar 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan od 60 m-2,ima klima, na 1 kat, kujna golema dnevna soba,spalna, hodnik, kupatilo, balkon ,prazen bez mebel.Pogoden e za vseluvanje vednash.
julijana
078317222
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione