Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 31 Mar 11:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Sifra: P-14763
Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze 1, 55m2, na 7 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba. Stanot e komplet opremen.
Cena: 300evra + mesecni trosoc
Leaflet
ПЕРФЕКТ
TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 85 000 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 2 250 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CRNICHE 350 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione