Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se izdavaat kancelarii vo delovna zgrada

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 19 Shk 13:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava ubava kukja 170m2,dvor 500m2,Bardovci 1 100 ЕУР
Se izdava nova  namestena garsonjera  vo Vlae 130 ЕУР
Deloven prostor od 45m2 Centar Advokatska ul 67 000 ЕУР
Novi Stanovi 30m2 i 31m2 1 100 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Agencija Sonce izdava kancelarija vo Palata Makedonija.Prostorot e so povrsina od 41 m2 na 1kat.
Cena 400e
Kon tel 070/739-868 070/787-127
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Sonce Nedviznosti
  Online
077991712 070787127 070739868
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava prekrasen stan vo Kisela Voda 280 ЕУР
Se izdava stan 95m2 Kisela Voda 2spalni 400 ЕУР
Ekstra namalenie na stan Cento na samiot pocetok 39 000 ЕУР
Se izdava stan vo Centar kaj Slovenska Ambasada 350 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione