Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 62m2 vo Centar

0 MKD

Jepet me qera nga: Bube 31 Mar 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува наместен стан 62 м2 на 4-ти кат со лифт, со парно и прекрасен поглед на Водно. Зградата има сопствен паркинг. Станот е со француски балкон. Погоден за специјализанти, вработени, млада фамилија, а не се издава на студенти.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione