Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 67m2 vo Centar

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Branko 08 Mar 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stan so parno greenje,klima,renoviran-nova banja i kujna,terasa so pogled na Vodno,dva lifta,cija mesto polozba e posakuvana i pogodna za ziveenje.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione