Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 42m2 pogoden za deloven prostor

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ААМ Недвижности 14 Jan 09:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот е со две посебни простории, со комплетна чајна кујна, на трети кат во зграда со лифт. Веднаш до Кројачот Ангелковски, зграда на Партизанска


Инфо:076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione