Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan kaj Red Cafe

0 MKD

Jepet me qera nga: Elena Nikolova Dje 01:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam namesten, prostoren i svetol stan na Ul. Vladimir Koramrov kaj Red Cafe. Stanot e 3 ti kat, so dve spalni i terasa so pogled na Vardar.
Vseliv vednas. Cena po dogovor.
Tel. 070 368 586
Viber na istiot broj.
Elena Nikolova
070 368 586
Leaflet
Në fillim