Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 48m2

10 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Petre Terzievski 20 Qer 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan pogoden za kancalarija ili samec
Reon pozadi Karolicka crkva
Nisko prizemje
Mirno i tivko
Petre Terzievski
071630934
Leaflet
Në fillim