Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 98m2 blisku do OU Pestaloci

450 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Песталоци Dje 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува стан до О.У Песталоци, приземје. Пригоден за Нотар, Адвокатска Канцеларија или фирма/проект, долго време беше изнајмуван на организација. Може и за домување. Станот не е реновиран. Би се реновирал во зависност од потребата. За комуникација пратете контакт на емаил [email protected] за да се договри посета во саб/нед
Песталоци
Leaflet
Në fillim