Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

STAN POGODEN ZA KANCELARIJA

450 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 28 Nën 15:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Property One
Stan vo Centar 300 ЕУР
DELOVEN OBJEKT NA ATRAKTIVNA LOKACIJA -
Deloven prostor na odlicna lokacija 700 ЕУР
DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA -
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Стан на одлична локација кој е перфектен за канцелариски простор, лоциран веднаш до Влада на РМ.

-сопствен паркинг

-реновиран салон + трпезарија

- 2 дополнителни простории

-2 купатила

- Кујна

- Остава

- Балкон со поглед кон главна улица
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
  Online
078306083
Property One
KOMFOREN STAN DO GRADSKI PARK -
PLAC OD 796М2 VO KOZLE 65 000 ЕУР
Moderno ureden stan vo Centar 92 000 ЕУР
LUKSUZNA KUKA NA TIVKA LOKACIJA ID3062H 2 000 ЕУР
Në fillim