Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan sproti Ramstor Centar Skopje

0 MKD

Jepet me qera nga: Ивона Милошевска 11 Qer 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплентно опремен стан во кулата спроти Рамстор Центар во Скопје. Цена по договор.
Ивона Милошевска
078253780
Leaflet
Në fillim