Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo centar

270 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Radmila 29 Nën 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva stan pozadi katolicka 46m2.Stanot e na treti sprat,nova zgrada so lift I centralno parno.Stanot e kompletno ureden so nov mebel I klima .Podzemen parking prostor so platforma.Edna spalna I terasa.
Radmila
075346362
Leaflet
Në fillim