Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Skopje

Jepet me qera nga: Grozde 28 Nën 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prazen stan,nasproti drzavna bolnica
Leaflet
Në fillim