Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN ZA KRATOK PRESTOJ - SHORT STAY

25 EUR /ditë

Jepet me qera nga: Mario 21 Maj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IZDAVAME STANOVI ZA KRATOK PRESTOJ SO NAJDOBRI LOKACII VO SKOPJE I PO NAJPOVOLNI CENI !!! STANOVITE SE KOMPLETNO LUKSUZNO NAMESTENI SO OBEZBEDEN PARKING PROSTOR,SE IZDAVAAT ZA SEKAKOV VID KRATOK I PODOLG PRESTOJ. CENI ZA PRESTOJ OD 20 DO 35 EVRA NA DEN VO ZAVISNOST OD STANOT KOJ KE GO ODBERETE!!!
Leaflet
Në fillim