Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi Skopje

0 MKD

Jepet me qera nga: Apartman / 076 769 717 Dje 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Izdavam stanovi vo Skopje (centar, kisela voda i karpos) na mesecno nivo 1/2/3 meseci vo zavisnost od potrebata na klientot, vo cenata se vkluceni site reziski mesecni trosoci. Cena po dogovor.
Apartman / 076 769 717
076 769 717

Viber:
/

Skype:
/

WhatsApp:
/
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione