Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STILSKI I MODEREN STAN VO TAFTALIDZE

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 27 Maj 10:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Стилски и модерен стан за изнајмување на тивка локација во Тафталиџе, во близина на City Mall, со големина од 67м2, лоциран на 3-ти кат.

Станот располага со 2 спални соби, тоалет, комплетно опремена кујна, модерна дневна соба и тераса.

Станот има приватно греење и ладење.

ID4678A
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078306083
Property One
Moderno ureden stan vo Centar 700 EUR
SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR OD 152m2 0 MKD
Stan na odlicna lokacija kaj MI-DA 112 500 EUR
Opremen deloven prostor 200m2 vo Centar 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione